O nas

logo

Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości schodów drewnianych i podłóg. Dysponujemy szeroką ofertą surowców i wykończeń. Schody, balustrady, poręcze i podłogi które wykonujemy odznaczają się niezwykłą precyzją wykonania i bezproblemowym użytkowaniem.

podłogi drewniane podłogi drewniane podłogi drewniane podłogi drewniane podłogi drewniane podłogi drewniane podłogi drewniane podłogi drewniane

Siedziba firmy Timber Sobczak znajduje się w miejscowości Cierznie w powiacie Debrzno w województwie pomorskim skąd zaopatrujemy domy i mieszkania do miejscowości takich jak Gdynia, Sopot, Gdańsk, Poznań oraz całe województwo pomorskie. Schody drewniane firmy Timber Sobczak cieszą klientów również w całej Polsce jaki i Europie.

mapa

Decydując się na zapoznanie z nasza ofertą mogą Państwo liczyć na bezpłatną konsultację techniczną, która pozwoli wspólnie stworzyć schody odpowiednie dla Państwa. Przed dokonaniem wyboru postaramy się Państwu zobrazować schody za pomocą projektu i wizualizacji, a dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii ich montaż jest szybki i niezwykle precyzyjny.

projekt

Naszą filozofię produkcji oparliśmy na doświadczonej kadrze pracowniczej oraz na nowoczesnej technologii. Bazując na zdobytym doświadczeniu podejmujemy się nawet najambitniejszych wyzwań.

sukces
jesteśmy mobilni
OBSZAR DZIAŁANIA
Rzetelność i fachowość naszych usług doceniają nie tylko klienci z obszarów województw pomorskiego, wielkopolskiego czy zachodniopomorskiego. Z naszą działalnością wykraczamy już poza granice kraju i z powodzeniem znajdujemy nabywców w Niemczech oraz w Danii.
Poland
Germany
Denmark